Rusza kolejna edycja programu „KIBIC” - Aktualności - Wydział Prewencji KSP

Aktualności

Rusza kolejna edycja programu „KIBIC”

Data publikacji 20.09.2018

Program informacyjno - edukacyjny Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji pn. „Kibic” trwa już nieprzerwanie od 2008 roku i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Adresatami programu są uczniowie 8 klas szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych. O tym jak właściwie zachowywać się podczas imprez sportowych, a także jak bezpiecznie dotrzeć i powrócić z meczu piłkarskiego uczą stołeczni policjanci. Zapraszamy do rejestracji.

Program realizowany jest w formie interaktywnej wycieczki na obiekcie warszawskiego stadionu znajdującego się przy ul. Konwiktorskiej 6. Podczas wycieczki młodzież zdobywa wiadomości i kształtuje postawy właściwego zachowania uczestników imprez sportowych, poznaje możliwości techniczne zainstalowanego systemu monitoringu, nabywa umiejętności efektywnego współdziałania w zespole oraz budowania więzi międzyludzkiej.

Atutem przedsięwzięcia jest wzbogacenie zajęć prezentacją i omówieniem filmu edukacyjnego pn. „Kibic” przy aktywnym udziale policyjnych psychologów, policjantów- spottersów, specjalisty ds. profilaktyki społecznej.

 

Zapraszamy do rejestracji.

e-mail: kibic@ksp.policja.gov.pl

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

 

http://wprewencji.policja.waw.pl/wp/profilaktyka-spoleczna/programy-i-dzialania-pr/304,Program-informacyjno-edukacyjny-pn-KIBIC.html

 

UWAGA!

W roku szkolnym 2018/2019 rejestracja została już zakończona.